Ece Pilli Kristal Taşlı Lüks Model AplikgaziantepavizeŞarjlı AplikgaziantepavizeEce Pilli Kristal Taşlı Lüks Model Aplik
Ece Pilli Kristal Taşlı Lüks Model AplikgaziantepavizeŞarjlı AplikgaziantepavizeEce Pilli Kristal Taşlı Lüks Model Aplik

·       Ürün 9 volt pille çalışmaktadır. Üründeki Kullanılan Pil Hediye Olarak Gönderilmektedir.

·       Dekoratif olarak kullanılabilir.

·       Apliğin ışığının açıp kapatılması iple kontrol edilmektedir.

·       Ürün hazır bir şekilde gelmektedir. Yapmanız gereken sadece ürünü istediğiniz alana montaj yapmak ve taşlarını takmaktır.

·       Üründe kullanılan taşlar plastik akrilik vs. kesinlikle değildir. Gerçek kristal taştır.

·       Ürün elektrik kablosu olmayan yerlerde dekoratif olarak kullanıldığı için ve 9 volt pille çalıştığı için çok aydınlık olması beklenmemelidir. Fakat görsel olarak gayet güzel bir sunum vermektedir.

·       Alkalinli pillerle uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca piller bittiği zaman takıp çıkarması da çok zor değildir.

·       Ürün görseldeki birebir üründür. Tasarım ve görseller tamamen kendi mağazamıza aittir.

 

 


Lütfen satın almadan önce mağazamızdan stok sorunuz . 

 

Ürünle alakalı satış öncesi yada satış sonrası sormak istediğiniz bir soru olursa, mağazamıza mesai saatleri içerisinde sorabilirsiniz.Mesai saatleri dışında da elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz.  

 

Siparişleri elimizden geldiğince en iyi şekilde paketleyip Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderiyoruz. Ama yinede buna rağmen kargo esnasında sipariş zarar görürse eksik/kırık parçalar mağazamız tarafından karşılanmaktadır.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR