1.Hangi ilden gönderim yapıyorsunuz?
Efendim, mağaza ismimizde de belirttiğimiz gibi Gaziantep ilinde ikamet etmekteyiz ve Gaziantep ilinden Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktayız.
2.Sitenize nasıl güvenebilirim?
Gaziantepte Tütüncüler Tasarım olarak mağazamız vardır ve 2019 dan beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu konudaki en önemli referansımız yine kıymetli müşterilerimizdir. Trendyol N11 gittigidiyorda yine gaziantep mağazası olarak hizmet vermekteyiz ve oralardaki hem olumlu hem olumsuz yorumlarımız bizim hakkımızda az çok bilgi verecektir.
3.Kargo esnasında herhangi bir sorun yaşarsam ne yapacağım?

Siparişlerinizi elimizden geldiğince en iyi şekilde paketlemeye çalışıyoruz.Ama yine kargo esnasında herhangi bir sorun olursa, yardımcı oluyoruz.Bu konuda müşterilerimizden en önemli ricamız, kargoyu alır almaz kontrol etmeleridir.


4.Ürünü sizden aldım ama 1 sene sonra bozuldu yada camı kırıldı. Bu konuda desteğiniz var mı?
Avize Aplik Aydınlatma Kategorisinde hizmet verdiğimiz için; satış sonrası sürede yedek taş, yedek cam led trafo vs ihtiyaçlar gerekli olabilmektedir. Bu konuda kendi müşterilerimize herzaman destek vermeye çalışmaktayız.


5.Ürünü aldım ama beğenmedim iade değiştirme hakkım var mı?
İade değişim hakkınız elbette bulunmaktadır ve bu konuda kesinlikle yardımcı olmaktayız. Sadece sizden ricamız ürünün montajını yapmadan yani kullanmadan bu işlemleri gerçekleştirmeniz olacaktır.Çünkü sizde taktir edersiniz ki biz tüm ürünlerimizi sıfır olarak satıyoruz ve kullanılmış ürünü geri alıp, sıfır olarak tekrar satmak hiçte uygun bir davranış olmayacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR